EKO EXPORT
O firmieRelacje InwestorskieAktualnościOfertaGaleriaDotacje UEKontakt
LIDER EUROPEJSKIEGO RYNKU MIKROSFERY
Skip Navigation Links.
Rynek NewConnect

Z dumą ogłaszamy, że 16 lipca 2009 roku miał miejsce debiut naszej firmy na rynku NEWCONNECT, będący ukoronowaniem naszych wieloletnich starań. Fakt ten wpisuje się w pasmo poprzednich sukcesów, wśród których jednym z najważniejszych było dwukrotnie uzyskanie certyfikatu ISO.


„Debiut na New Connect jest ważnym kamieniem milowym konsekwentnie realizowanej przez naszą firmę strategii rozwoju. Dzięki poczynionym w poprzednich latach inwestycjom w rozbudowę linii produkcyjnej oraz w pozyskanie źródeł surowca nasza firma stała się wiodącym graczem na europejskim rynku tego niszowego surowca. W przyszłości planujemy przejście na główny rynek GPW i dzięki nowym emisjom akcji sfinansowanie rozbudowy kanału dystrybucji naszych produktów.”
powiedział Jacek Dziedzic — prezes zarządu.


„W tym roku zakończyliśmy drugi etap rozbudowy nowej, uszlachetniającej linii produkcyjnej. Na bazie wieloletnich doświadczeń popartych współpracą z wiodącymi ośrodkami naukowymi opracowaliśmy unikalną w skali światowej technologię, dzięki której produkujemy mikrosferę szybciej, taniej, zachowując jednocześnie rygorystyczne wymogi jakościowe naszych klientów. Technologia stanowi źródło naszej przewagi konkurencyjnej i pozwoli nam w nadchodzących latach umocnić pozycję EKO EXPORT na rynku.”
powiedział Zbigniew Bokun — dyrektor ds. rozwoju spółki.