EKO EXPORT
O firmieRelacje InwestorskieAktualnościOfertaGaleriaDotacje UEKontakt
LIDER EUROPEJSKIEGO RYNKU MIKROSFERY
Ocena Eko Export jako dostawcy.
Data 2016-08-23

Miło nam jest poinformować naszych Akcjonariuszy o fakcie otrzymania w dniu dzisiejszym bardzo wysokich ocen od naszego dużego Klienta, Koncernu z branży metalurgicznej z zakładami praktycznie na całym świecie jako dostawcy mikrosfery.

Poniżej przedstawiamy tłumaczenie otrzymanego pisma z wynikiem oceny:

„Szanowni Państwo,

Na naszą pozycję na rynku i satysfakcję naszego klienta bezpośrednio wpływa jakość naszych produktów. Jakość waszych dostaw ma bezpośrednio wpływ na nasze produkty. Dlatego informujemy Cię o rezultatach oceny dostawcy.

Następujące kryteria są ważne/brane pod uwagę:

- ocena systemu zarządzania dostawcami
a) zarządzanie jakością
b) zarządzanie ochroną Środowisk

- ocena części komercyjnej
a) serwis
b) ceny
c) kompletność dostaw wykonanych na czas

- Jakość dostaw
a) reklamacje

Klasyfikacja
A – dostawca >=80%
B – dostawca > 60% i < 80%
C- dostawca <=60%


Oceniając dostawy produktów wysłanych w terminie od 01.07.2015 do 30.06.2016 oceniamy wasze dostawy na 91% i klasyfikujemy Was jako dostawcę „A”
Ocena wyraża, iż jesteście cennym partnerem dla naszej firmy. Mamy nadzieje na podobne wyniki podczas kolejnej oceny. W przyszłości prosimy o kontynuowanie dbałości od poziom jakości który spełnia nasze oczekiwania, kontynuowanie dostaw na czas i utrzymywanie „rozsądnych” cen.
Gratulujemy dobrej klasyfikacji.

Spółka również otrzymała wysoką ocenę jako dostawcy z wynikiem 100% i klasyfikacją Q1 od naszego stałego odbiorcy firmy 3 A Composites GmbH z Niemiec.

Jak widać jakość naszych produktów jest na stałym, niezmiennie wysokim poziomie, co nas niezmiernie cieszy i dobrze rokuje na kolejne lata współpracy.

Prezes Zarządu – Jacek Dziedzic