EKO EXPORT
O firmieRelacje InwestorskieAktualnościOfertaGaleriaDotacje UEKontakt
LIDER EUROPEJSKIEGO RYNKU MIKROSFERY
Eko Sphere KZ na EXPO 2017 w Astanie.
Data 2016-10-05

W czerwcu 2017 roku w Astanie zostanie otwarta Światowa Wystawa EXPO pod hasłem przewodnim „Energia Przyszłości”, gdzie oprócz tematu poszukiwania nowych źródeł energii będą również projekty dotyczące ochrony środowiska.

Urząd Miasta Astany oraz Elektrownia TEC-2 w Astanie planują zgłosić nasz zakład Eko Sphere KZ, jako wspólny projekt pokazujący zalety nowoczesnych technologii dla ochrony środowiska naturalnego.

W związku z tym podjęliśmy już pewne działania, które były planowane dopiero na okres wiosenny 2017 roku. Są to prace porządkowe na terenie zakładu, zagospodarowanie przestrzeni wokół fabryki, drobne prace budowlane i wykończeniowe oraz pełne wyposażenie sali konferencyjnej.

Urząd Miasta poinformował nas, że już w listopadzie i grudniu br. , jak też na wiosnę 2017r. planowane są liczne wizyty ekip telewizyjnych z całego świata a nasza inwestycja będzie odwiedzana i prezentowana, jako wzór międzynarodowej współpracy, gdzie uciążliwy odpad przemysłowy zamieniany jest na poszukiwany produkt eksportowy. Równocześnie zlikwidowany zostanie uciążliwy problem ekologiczny.

Zaprezentowanie naszej innowacyjnej technologii przy okazji EXPO 2017 w Astanie całemu światu jest sytuacją nie do przecenienia w promocji Eko Exportu i naszych produktów powstałych na bazie odpadów przemysłowych.

Prezes Zarządu – Jacek Dziedzic