EKO EXPORT
O firmieRelacje InwestorskieAktualnościOfertaGaleriaDotacje UEKontakt
LIDER EUROPEJSKIEGO RYNKU MIKROSFERY
Eko Export zdobyło drugie miejsce w Konkursie „Polska firma – Międzynarodowy Czempion”.
Data 2016-12-02

Miło nam poinformować naszych Akcjonariuszy, że w dniu wczorajszym na Gali w Warszawie zostały ogłoszone wyniki V edycji konkursu organizowanego przez Pricewaterhouse Coopers Sp. z o.o. (PwC) i „Puls Biznesu” we współpracy z PKO Bankiem Polskim pn. „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” w kategorii Polskie firmy prywatne - małe i średnie przedsiębiorstwa – Inwestor.

Eko Export uzyskało wyróżnienie i jednocześnie drugie miejsce. W tej kategorii brało udział około 70 firm. Dziękując za przyznaną nagrodę Prezes Jacek Dziedzic wygłosił krótkie przemówienie:
„Szanowni Państwo,
Gdy rozpoczynaliśmy naszą inwestycję w Astanie było wiele znaków zapytania. Nieznana wcześniej technologia, miejsce inwestycji odległe o pięć tysięcy kilometrów, surowy klimat stepu kazachskiego, kryzys na rynku.

Dziś możemy powiedzieć, że te lata intensywnych, pionierskich inwestycji są za nami. Dziś rozpoczynamy okres zbierania owoców naszej pracy. Dziś możemy powiedzieć naszym inwestorom, że osiągnęliśmy sukces i wchodzimy w nowy etap rozwoju.

Przekazujemy już naszym klientom próbki pierwszej na świecie mikrosfery pozyskiwanej bezpośrednio z elektrowni. To polski patent, polska myśl techniczna, polska realizacja. Nie osiągnęły tego wielkie koncerny amerykańskie, niemieckie czy angielskie, a niewielka polska/rodzinna firma Eko Export.”

Dyplom